Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „CEL-MAR plus” powstało w 1998 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa na rynku bezpieczeństwa i higieny pracy.

Celem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrzenie przedsiębiorstw i ich pracowników we wszelkie potrzebne do pracy środki ochrony indywidualnej.

Systematyczny rozwój firmy doprowadził do stworzenia sieci odbiorców, dzięki którym możliwy jest ciągły rozwój i doskonalenie działania.

Ciągłe dążenie do podnoszenia jakości oraz poziomu usług jest głównym celem działalności, jaki przyświeca nam od początku istnienia.

Dążymy do osiągnięcia pełnego profesjonalizmu w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim osobom, które wykonują jakiekolwiek prace - niezależnie czy jest to pracownik w przemyśle ciężkim, zakładzie rzemieślniczym, czy też jest to osoba wykonująca prace domowe lub pielęgnująca swój ogród.

W naszych działaniach dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym odbiorcom najwyższą satysfakcję z zakupionych wyrobów.

Dzięki bezpośredniej współpracy z wieloma producentami w kraju i za granicą oferujemy Państwu środki ochrony indywidualnej takie jak:

MASKI ochronne /Sundstrom,3M,DELTA PLUS, FILTER SERVICE/

NAUSZNIKI I WKŁADKI przeciwhałasowe / 3M, VENITEX,DELTA PLUS,PELTOR/

RĘKAWICE robocze i specjalistyczne /ANSELL, URGENT, DELTA PLUS, DRAGON,UVEX i inne/

OBUWIE robocze /URGENT,DELTA PLUS,UVEX ,BAAK i inne/

KASKI  ochronne /JSP, VENITEX, UVEX, DELTA PLUS/

OKULARY ,GOGLE ochronne /UVEX, VENITEX, DELTA PLUS,3M/

SPRZĘT do pracy na wysokości,SZELKI,LINKI,AMORTYZATORY /PROTEKT, DELTA PLUS/

ODZIEŻ robocza, jednorazowa /DELTA PLUS,REIS,URGENT i inne/

Dzięki Tobie możemy się doskonalić by stawać się coraz bardziej profesjonalnym w tym, co robimy i dawać pełną satysfakcję z dokonywanych zakupów w naszej firmie. Dziękujemy za to.